Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Olej na sololitu, 65 x 53 cm, rámováno, datováno zezadu 1945, signováno vpravo dole F NASKE, zezadu opatřeno autorským štítkem s určením.Autor viz T 2/178, V 3/462."